Kód: DP/10EUR DP/20EUR DP/50EUR Zvoľte variant

BeneFIT darčeková poukážka

€10 €20 €50 od €10 €8,33 bez DPH €16,67 bez DPH €41,67 bez DPH od €8,33 bez DPH
Skladom (>20 ks) Skladom (>20 ks) Skladom (>20 ks) Zvoľte variant
Variant:

Hľadáte darček, ktorý by potešil, no neviete čo by to malo byť? 

Darujte darčekovú poukážku - tá to vyrieši za vás. Obdarovaný si môže sám vybrať to, čo by mu urobilo najväčšiu radosť. 

(Vážení zákazníci chceli by sme Vás poprosiť, aby v prípade záujmu o nákup darčekovej poukážky  Vaša objednávka obsahovala výhradne darčekovú poukážku, a teda objednávali ju samostatne. Ak máte záujem aj o nákup iných produktov, prosíme o vytvorenie novej objednávky. Za pochopenie ďakujeme.)

 

Poukážka je odosielaná po zaplatení (doručenie môže trvať 10-15 min.) v elektronickej forme priamo do vašej emailovej schránky spolu s kódom na online nákup. Následne si ju môžete stiahnuť v prílohe emailu, vytlačiť a darovať osobne tomu pre koho je určená .  

Darčeková poukážka slúži na nákup tovaru v našom internetovom obchode, vzťahuje sa na celú objednávku a dá sa využiť iba v rámci jednej objednávky. 

Pre uplatnenie poukážky je potrebné vložiť unikátny kód uvedený na poukaze do poľa pre zľavový kupón v objednávke. Po vložení bude daná hodnota automaticky odpočítaná od celkovej čiastky nákupu.

Platnosť poukážky je jeden rok od jej zakúpenia. Darčekovú poukážku nie je možné preplatiť v hotovosti a musí byť čerpaná v plnej výške bez nároku na vrátenie peňazí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.