Firemné darčeky

Firemné darčeky

Hľadáte niečo špeciálne?

Darček, ktorý bude vynikať medzi tými ostatnými? 
Firemné darčeky

Chcete odmeniť svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov?

Odlíšte sa od iných, zabudnite na staré zaužívané zvyklosti a prvoplánové darčeky. Káv a bonboniér majú už všetci plné skrinky, buďte inovatívny a darujte neočakávané. Darujte balíček plný benefitov - modernejšiu, zdravšiu a chutnejšiu formu firemného darčeka. 

Darčekové mixy

Posilnite rodinného ducha svojej firmy

Potešte nielen svojich zamestnancov, ale obdarujte aj ich ratolesti. Pripravte im prekvapenie na Mikuláša, či Deň detí. Balíčkom plným zdravých snackov im vyčaríte úsmev na perách.

Zdravé snacky

Firemné darčeky
Firemné darčeky

Zdravé raňajky v práci

A prečo nie?  Prichystajte pre svojich zamestnancov benefit v podobe nutrične vyvážené raňajok plných skvelých chutí s nenáročnou prípravou, ktoré im dodajú energiu na celý deň. 

Výhodné balíčky

Blíži sa výročie vašej firmy, Vianoce, či iná akcia?

Dokonalý firemný večierok sa rozhodne nezaobíde bez chutného pohostenia. Maškrťte spoločne zdravo a chutne. V mixe plnom chrumkavých orieškov, lyofilizovaného ovocia plného vitamínov a sladkej čokolády si každý nájde to svoje. 

Zdravé mixy

Firemné darčeky
Firemné darčeky

Malý darček na Mikuláša

Nechajte Vašu kanceláriu rozvoňať vôňou Vianoc. Dokonalé spojenie perníkového korenia, lieskového orieška a karamelovej čokolády v podobe našej limitovanej vianočnej perníkovej kaše bude dokonalým prekvapením a vyčaruje vám tú pravú vianočnú náladu. 

Ponúkame vám možnosť vytvorenia originálneho darčeka s vlastným logom, či venovaním, bez nutnosti minimálneho odberu. Vašu predstavu premení na skutočnosť a doručíme priamo až k vám.   

Poďme spolu posunúť bežné firemné darčeky na vyššiu úroveň. 

Ak máte otázky a chcete sa dozvedieť viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. 

Kontaktný formulár