Chceli by ste si objednať, no ste na dovolenke a bojíte sa, že si svoju objednávku nestihnete prevziať. Stačí, ak nám do poznámky k objednávke uvediete dátum, po ktorom vám máme vašu objednávku poslať.

3 tipy, ako sa udržať vo forme celé leto

3 tipy, ako sa udržať vo forme celé leto

Kto by nemal rád leto. Príjemné počasie, dlhé dni a teplé večery, oddych, dovolenky. Má to však aj svoju temnú stránku. Voľnejší režim v stravovaní sa často prejaví nejakým kilečkom navyše, napriek našej snahe dať sa pred letom trochu dokopy.

No poznáte to. Večer s pivkom na terase, k tomu nejaký burger, kopce zmrzliny, oslavy, grilovačky,  či langoš na kúpalisku spravia svoje.

Dobré správy! Máme pre vás 3 tipy, ako sa aj v lete udržíte vo forme:

  1. Konzistentnosť je kľúč. Ak zhrešíte, nevadí. Pokračujte proste ďalej vo svojej rutinnej strave. Keď dostanete defekt na aute, tiež neprepichnete zvyšné 3 gumy, lebo to už je aj tak jedno :)
  2. Nesústreďte sa na to, aby ste jedli čo najmenej zlých vecí a nerobili prehrešky. Namiesto toho sa radšej sústreďte na to, aby ste mali vysoký príjem bielkovín a zjedli čo najviac správnych a zdravých jedál. Nebudete mať také silné chute na všetko, čo uvidíte a zároveň nebudete mať pocit, že si všetko musíte zakazovať.
  3. Skúste jesť (či piť) vnímavo. Dajte si pred každým jedlom (alebo pivom) 3 hlboké nádychy, spomaľte, vnímajte pozornejšie jeho chute, či textúru. Jednak si jedlo viac vychutnáte, jednak si takto dokážete lepšie uvedomiť, kedy vám už stačí.
3 tipy, ako sa udržať vo forme celé leto
3 tipy, ako sa udržať vo forme celé leto

Alebo majte vždy po ruke kašu

  • Kaše sú nutrične hodnotné, zasýtia a uspokoja chute na sladké. Predídete tak nezdravému snackovaniu
  • Majú vysoký obsah bielkovín, obsahujú celé kúsky lyofilizovaného ovocia, či kvalitnú čokoládu
  • Stačí ich zaliať vodou - sú hotové raz-dva, kdekoľvek a kedykoľvek

Na výber máme tradičné bezlepkové kaše, vegánske, aj natural kaše úplne bez sladenia.

Pozrieť ponuku

Neviete sa rozhodnúť? 
Pozrite si naše výhodné MIX balíčky

Výhodné MIX balíčky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie