Nestíhaš, nič neješ, a aj tak priberáš? Vieme prečo...

Poznáme to všetci. Ponáhľame sa do práce kde nás hneď zavalí 300 úloh, deti nestíhajú do školy, raňajky nikde. Namiesto obeda 2 meetingy, a večer sme radi, že ešte žijeme a tak zajeme hlad tým, čo je v chladničke.

Stravu riešime "za behu". Zastavme sa...

Málokto si spočíta, ako môžu takéto "rýchle riešenia" negatívne ovplyniť náš jedálniček. Pozrime sa na to spolu:

Nestíhaš, nič neješ, a aj tak priberáš? Vieme prečo...

Sladké pečivo

Marhuľová a čokoládová taštička, či 7 days croissant. Rýchlo dostupné, no s kopou cukru a pocit zasýtenia po nich môžeme očakávať iba ťažko. 1 kus má 250-300 kCal a 25-30% kalórií tvoria rýchle cukry.
Nestíhaš, nič neješ, a aj tak priberáš? Vieme prečo...

Bageta

Opäť ľahko a rýchlo dostupné riešenie. Zasýti, no na kalórie musíme pozerať cez zavreté oči a slnečné okuliare, aby nás ten pohľad nebolel. Jedna bageta má okolo 625 kCal, čo je v diéte aj tretina denného príjmu.
Nestíhaš, nič neješ, a aj tak priberáš? Vieme prečo...

Slovenská klasika

Ruky hore, kto z nás sem-tam hlad stále rieši treskou, alebo šalátikom s rožkom. Nepotešíme vás - aj tu kalórie tečú prúdom. Jedna treska s 1ks rohlíka ich obsahuje 511 a má až 37g tuku.

Občas sa samozrejme pritrafí nejaká Horalka, koláčik od kolegu ktorý mal narodeniny, či obložený chlebík. Jedlá, ktoré teda môžu na prvý pohľad vyzerať nevinne, nám môžu uškodiť viac, ako si myslíme.

Ako byť pripravení, keď nestíhame?

Kľúčové je neriešiť hlad "za behu", ale mať po ruke vždy niečo zdravé. Rýchly životný štýl bol jeden z hlavných dôvodov, prečo sme vymysleli BeneFIT kaše.

  • Sú hotové za minútu - stačí ich zaliať vodou
  • Nutrične vyvážené, bez pridaného cukru a s vysokým obsahom bielkovín
  • S dokonalou chuťou, s bohatým obsahom lyofilizovaného ovocia, orechov, či čokolády. Samozrejme bez ochucovadiel, aróm a konzervačných látok.

A ako veľký rozdiel spravia v tvojom jedálničku oproti vyššie spomínaným rýchlym riešeniam? Porovnali sme to namiesto teba:


 
 

Na výber máme tradičné bezlepkové kaše, vegánske, aj natural kaše úplne bez sladenia.

Pozrieť ponuku

Nevieš sa rozhodnúť? 

Pozri si naše výhodné MIX balíčky

Výhodné MIX balíčky