Vianočné darčeky pre všetkých

Vonku sa nám ochladilo, napadol prvý sneh a po roku nám opäť na dvere klopú vianočné sviatky. Začína sa to najkrajšie obdobie roka plné svetielok, nákupov, úsmevov, chvíľ šťastia a radosti strávených s priateľmi a rodinou, no a tiež darčekov, ktorými chceme potešiť tých, na ktorých nám najviac záleží.

Ako ste na tom tento rok s darčekmi vy? Pripravili ste sa dopredu a niečo ste už aj stihli nakúpiť, alebo stále iba premýšľate nad vhodnou voľbou? 

My sme si pre vás pripravili zopár tipov, s ktorým sa vyhnete stresu a vianočné nákupy zvládnete ľavou zadnou. 

Tak poďme na to, nechajte sa inšpirovať....

 

Vianočné darčeky pre všetkých

Pre malých maškrtníkov 

Pre tých najmenších máme pripravené sladké, no zdravé maškrty. Pýtate sa aké? Počuli ste už o lyofilizovanom ovocí? Táto dobrota ulahodí každému detskému jazýčku. Je chrumkavé, sladké a aj keď na prvý pohľad môže pôsobiť iba ako obyčajná maškrta, nenechajte sa oklamať, vďaka šetrnému spôsobu získavania si zachováva všetky výživné látky a vitamíny ako to čerstvé. Doprajte svojim detičkám zdravú, vitamínovú bombu.  

Pre väčšie detičky máme širokú ponuku mixov plných sladkého lyofilizovaného ovocia, chrumkavých orieškov a lahodnej čokolády

Vianočné darčeky pre všetkých
Vianočné darčeky pre všetkých

Pre milovníkov čokolády

Áno, čítate správne aj priaznivci sladkej čokolády si u nás prídu na svoje. Aj keď sú naše výrobky zdravé a FIT, sladkú kocku tmavej, karamelovej alebo bielej čokolády nájdete vo väčšine našich produktov. Nemusíte sa báť, nie je to žiadna diétna verzia čokolády. Používame tú najkvalitnejšiu, pravú čokoládu od lokálnej košickej remeselnej firmy Forra chocolate, ktorá sa vám rozplýva na jazyku. 

Pre nadšencov zdravého životného štýlu 

Je jedno, či vami obdarovaná osoba je dlhodobým milovníkom zdravej stravy, alebo so zdravou stravou iba začína. Naše kaše sú skvelou pomôckou za každých okolností. Pomôžu uspokojiť chuť na sladké, zaženú hlad, dodajú telu potrebné bielkoviny a naštartujú na celý deň. Navyše sú nenáročné na prípravu, takže sú skvelou pre všetkých zaneprázdnených. Stačí pár minút a môžete vychutnávať. 

Vianočné darčeky pre všetkých
Vianočné darčeky pre všetkých

Pre milovníkov sladkých raňajok 

Potrebujete potešiť milovníka sladkých raňajok? Tak to ste na tej správnej adrese. U nás nájdete až 16 druhov sladkých kaší, ktoré dokonale uspokoja chuť na sladké. Potešte ho niektorým z našich výhodných balíčkov, alebo mu vyskladajte vlastný podľa toho, čo má najradšej. A ak dáva prednosť príprave kaše podľa seba, nazrite do kategórie: Vyskladaj si sladké raňajky, kde nájdete všetko potrebné od zmesi, cez ovocie, oriešky a čokoládu až po maslá. Umožnite mu vytvárať chutné umelecké diela každý deň. 

Pre vegánov 

Myslíme na všetkých. Okrem toho, že sú všetky naše kaše bezlepkové, vytvorili sme aj radu, ktorá poteší všetkých vegánov. V ponuke nájdete nutrične vyvážené kaše s bohatým zdrojom bielkovín rastlinného pôvodu, ktoré boli vytvorené s ohľadom na životné prostredie a zdravie zvierat a neobsahujú žiadne živočíšne zložky. Môžete si vybrať zo 4 príchutí, alebo siahnuť po jednom z výhodných balíčkov, kde ich nájdete všetky. 

Vianočné darčeky pre všetkých
Vianočné darčeky pre všetkých

Pre dvojice

Chcete potešiť svojich rodičov, starých rodičov či inú dvojicu a spríjemniť im spoločne strávené chvíle. Siahnite po balíčku, v ktorom bude dostatok zdravých maškŕt pre oboch. Vo dvojici predsa chutí vždy o čosi lepšie..

Naša ponuka je plné zdravých surovín a skvelých chutí tak neváhajte, nahliadnite do nej a vyberte si tie najlepšie darčeky. 

Vybrať darček